Üye Temsilci Bilgileri

: H. Barış EROĞLU

: baris.eroglu@fibermeta.com


Üye Bilgileri

: https://fibermeta.com

: info@fibermeta.com

: 0850 303 97 41

: Fulya Mah. Kozacık Sokak No:21 C Şişli / İstanbul

: 10 Ekim 2023

H. Barış EROĞLU

FIBERMETA iletişim ve Teknoloji Sanayi A.Ş.  "ELEKTRONİK HABERLEŞME" teknolojilerinin hayatımızın her alanında etkisini göstermesi ile birlikte artan iletişim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2016 yılında kuruldu. Hem ulusal hem de uluslararası alanda uzmanlaşmasını sağlayan sayısız projelerden kazandığı tecrübe ve deneyim temelleri üzerinde yükselerek, odağına "AKILLI ULAŞIM SİSTEMLERİ" ve bu sistemleri oluşturan teknolojileri yerleştirdi.

Akıllı Ulaşım Sistemlerini oluşturan sensör, kamera ve benzeri tüm aktif ve pasif ekipmanların montajları, devreye alma, test ve raporlama hizmetlerinin yanı sıra bu bileşenlere ait bakım hizmetlerini, alanında deneyim sahibi ve kaliteli personeli ile müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca e-haberleşme altyapılarının inşaası, fiziksel kablolama ve danışmanlık hizmetleriyle de iş ortaklarından gelen talepleri karşılamaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ve “Çözüm Odaklı Hızlı Aksiyon” kabiliyeti ile Türkiye’nin en önemli Akıllı Otoyol ve Köprülerinin yanı sıra dünyadaki diğer otoyollar ve  havalimanlarında hizmetlerini sürdürmektedir.