Üye Temsilci Bilgileri

: Muhammed ALYÜRÜK

: muhammed.alyuruk@intetra.com.tr


Üye Bilgileri

: https://www.intetra.com.tr/

: +90 216 456 8640 – 41

: Aydınlı Mahallesi Birlik OSB Batı Caddesi 2. Sokak No:4/1 Tuzla / İSTANBUL

: 15 Mart 2016 - Kurucu Üye

Muhammed ALYÜRÜK

İNTETRA Elektronik, 2005 senesinde Akıllı Ulaşım Sistemlerinde dünyadaki yeni teknolojileri Türkiye'ye ithal ederek faaliyetlerine başlamıştır.

2009 yılından sonra her yıl karının yarısını Ar-Ge faaliyetlerine aktararak Akıllı Ulaşım Sistemleri konusunda üretim çalışmalarına başlamıştır. Kısa sürede başta CE EN 12966 sertifikası olmak üzere birçok uluslararası kalite belgesini almaya hak kazanmıştır.

Akıllı Ulaşım Sistemlerinde dünya üzerinde gelişen trafik teknolojilerini Türkiye'ye getirerek üreten ve uygulayan bir firma olarak İNTETRA, kısa sürede sektöründeki lider kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.

Bununla da yetinmeyerek 2015 yılı sonlarında bir İNTETRA kuruluşu olan TETRA HGS ile ücret toplama sistemlerinin kurulum ve geliştirilmesi konusunda yeni bir oluşuma daha adım atmış olup, 2016 yılı başından itibaren kendi yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye'de aktif olarak Karayolları Otoyollarındaki HGS bakım ve işletmesini yapmaktadır.

Firma olarak son yıllara damgasını vuran Türkiye'nin en büyük projelerinin başında gelen 3. Köprü ve GOI projelerinde TETRA HGS olarak HGS ücret toplama sistemlerini yerli yazılım ile uygulamış ve geliştirmiş, İNTETRA aynı projelerin ITS sistemlerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.